Главная Украинские Молодежная сборная Украины Владлен Юрченко: "У наших силах перетворити мрії на реальність"
^

Владлен Юрченко: "У наших силах перетворити мрії на реальність"

663
Владлен Юрченко: "У наших силах перетворити мрії на реальність"
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom.com

Для капітана молодіжної збірної України Владлена Юрченка цей відбір є вже другим в його кар’єрі. У складі минулої «молодіжки» Владлен зупинився за крок від фінальної частини чемпіонату Європи, тож з нинішньою збірною він мріє перевершити минуле досягнення. За словами лідера півзахисту збірної, його команді під силу це зробити.

- Як настрій напередодні збору? Що означає для Вас приїжджати в збірну та захищати її кольори?

- Приїжджати в збірну - це завжди почесно та престижно, тому кожного разу повертаєшся сюди з гарним та бойовим настроєм на найближчі ігри. Не виключенням є і цей раз.

- В червні, коли збірна грала на турнірі Лобановського, це була команда, складена лише з футболістів 1994 року народження. Після завершення юнацьких чемпіонату світу та Європи до команди долучилися і футболісти 1995 і 1996 років народження. Чи вдалося вже познайомитися поближче з хлопцями та знайти з ними спільну мову як в побуті, так і на футбольному полі?

- Скажу чесно, часу було дуже мало. Тільки зібралися - і відразу перша гра, причому відбіркова. Проте перший збір пішов всім на користь, була можливість познайомитися поближче та побачити, хто на що здатен. Тому майбутні збори повинні бути кращими і в побутовому, і в гральному плані. Ми повинні додавати від збору к збору.

- Початок відбору команда почала з поразки від Македонії. Чи вдалося заспокоїтися та зібратися напередодні майбутніх протистоянь, адже перша гра - це не весь відбір…

- Найголовніше, що з усіх поразок треба робити висновки. Не виключення і матч проти Македонії. Трагедії ніхто не робить, треба рухатися далі і не повторювати помилок, які мали місце і першій грі. Час покаже, наскільки нам це вдалося і на що ми варті. Зараз все в наших руках, треба готуватися, розбирати наших майбутніх суперників, виходити на поле, демонструвати свою гру та досягати позитивних результатів.

- Зараз права на помилку немає. Наступний матч доведеться грати проти команди Ісландії, яка зараз очолює відбіркову групу. Чи став несподіванкою для Вас такий вдалий старт цієї команди?

- Як на мене, то всі збірні в нашій групі є командами гарного рівня. Усі гідні того, що займати найвищі місця в турнірній таблиці, і той факт, що Ісландія зараз знаходиться на першому місці - це говорить про їх рівень. Проте ми нікого не боїмося, і ціль у нас одна - виходити та вигравати в будь-якого суперника. Адже лише так можна потрапити на чемпіонат Європи. А перші матчі показали, що прохідних ігор в цьому відборі ні у кого не буде.

- Тобто, на Вашу думку, явного фаворита немає?

- Так, повторюся, всі збірні майже однакового рівня. Я це знав ще до початку відбору, і мої очікування виправдалися. І Македонія виявилася сильною збірною, і Ісландія обіграла Францію. Усі інші збірні також готові боротися за найвищі місця.

- Наступний матч проти Ісландії стане домашнім для Вашої команди, він пройде в Черкасах. Вам вже доводилися грати в цьому місті. Що можете сказати про атмосферу, що супроводжує матчі «молодіжки» на стадіоні «Центральний»?

- Завжди приємно грати в Черкасах, на вщент заповненому «Центральному» стадіоні. Це допомагає нам, гравцям на полі, коли трибуни гонять вперед. Я хочу запевнити вболівальників, що ми це відчуваємо. Та і загалом, Черкаси - місто, де люди живуть футболом, що вони показали у минулому відборі, коли, я не побоюсь цього слова, вболівальники допомагали «молодіжці» перегравати імениті збірні.

- Після Ісландії на молодіжну збірну чекає вояж до Франції. Вам вже доводилося грати проти цієї збірної навесні минулого року. Як охарактеризуєте цю команду?

- Французи є французи. Цим усе сказано. У тому матчі нам було дуже складно. Це гарна збірна у всіх відношеннях. Нам буде дуже складно, це однозначно. Особисто я очікую на гарну гру. Впевнений, що буде дуже цікаво.

- Що збираєтесь протиставити цій команді? Чим збираєтесь «здивувати» суперників?

- Я впевнений, що в нас гарна збірна, в якій зібрані чудові футболісти. Для нас найважливіше зараз вірити у власні сили. Якщо так і буде - то все в нас вийде. Тим паче, я переконаний, що нашій збірній під силу переграти будь-якого суперника. Якщо ж не вірити у це – навіщо тоді виходити на футбольне поле? Цілі у нас - максимальні, зараз в наших силах перетворити мрії на реальність. Тож будемо виходити та доводите це на футбольних полях.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь
Источник: ФФУ

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения